Pred nedávnom sa mi do rúk dostali úsporné LED žiarovky, ktoré ma už na prvý pohľad oslovili. Ihneď som si zakúpil dve vzorky 5W (cca 40W klasickej žiarovky) a 6W (cca 60W klasickej žiarovky) a preto vám prinášam nejaké informácie o nich.

 

Najpredávanejšia LED žiarovka už aj na Slovensku!

Svetovo najpredávanejšia LED žiarovka Pharox 300 od holandského výrobcu Lemnis Lighting prichádza na Slovensko. V peknom šate zabalená najnovšia LED technológia ponúka konečne príjemné svetlo pri úžasne nízkej spotrebe elektrickej energie.

V roku 2009 sa celosvetovo predalo 2,5 milióna žiaroviek Pharox a jej výrobca bol Svetovým ekonomickým fórom v Davose vymenovaný za Technologického priekopníka roka. Spoločnosť Google rozdala 25 000 LED žiaroviek Pharox svojim zamestnancom pri príležitosti Dňa Zeme.

Žiarovka, ktorá má výkon iba 6W nahrádza klasickú 60W žiarovku. Úspora na elektrickej energii je teda až 90%. Svieti príjemným teplým svetlom a slúžiť Vám bude až 25 rokov bez zníženia výkonu. Počas svojej životnosti Vám ušetrí približne 300 € za spotrebu energie v súčasných cenách. K dispozícii je aj model “Flame”, ktorý vyžaruje krásne relaxačné svetlo, vhodné na navodenie tej správnej večernej pohody.

Distribútrom na Slovensku a v Českej republike je Freya Slovakia s.r.o..

 

  1. pharox.sk

Pre úsporné LED žiarovky Pharox kliknite na: http://pharox.sk
Pre revolúciu vo verejnom osvetlení kliknite na: http://freyaled.sk
Pre webdizajnérske pochúťky kliknite na: http://freyawebdesign.sk

{vsig}verysimple/freya{/vsig}


Komentáre vytvorené pomocou CComment' target='_blank'>CComment

Reklamný banner

Podporte túto stránku

Kliknutím na tlačidlo "Donate" môžete prispieť na chod tejto stránky a na skvalitnenie jej obsahu.

Kto je on-line

Práve tu je 514 návštevníkov a žiadni členovia on-line

TOPlist

Osobná meteorologická stanica (PWS)

Weather Underground PWS ITRENNRE2

Podobné články